top of page

POKOJE

Nabízíme dva „zrcadlově“ totožné apartmány, které jsou zařízené v moderním stylu.  Každý apartmán má kapacitu čtyř lůžek, má vlastní koupelnu a záchod.

Kuchyň a jídelna je společná pro oba apartmány. V každém z obývacích pokojů je kožená sedačka a křesla, odkud je možno sledovat televizi s českými i německými programy. Pro náročnější diváky můžeme nabídnout sledování filmů přes USB v tv. K dispozici je dále servírovací stolek s rychlovarnou konvicí, čajem a kávou zdarma. Z každého apartmánu je možno vyjít přímo na zahradu francouzskými okny.

V ložnicích najdete dvě dvoulůžkové postele, s možností další přistýlky. Pro lepší pohodlí jsou k dispozici deky. Samozřejmostí je ložní prádlo. V ubytovací části je dostatečné množství úložného prostoru.

Toalety jsou z důvodu diskrétnosti odděleny od koupelen. V koupelnách najdete ručníky, mýdlo, šampon a ionický fén. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem. V podlaze je velice příjemné podlahové vytápění.

Pro přípravu jídel nabízíme plně vybavenou společnou kuchyň s jídelnou. Jídelnu lze využívat jako společenskou místnost. Kuchyňská linka nabízí horkovzdušnou troubu, sklokeramickou desku, mikrovlnnou troubu a lednici s mrazákem. Veškeré nádobí je určeno pro osm a více lidí a najdete zde vše potřebné pro přípravu plnohodnotných jídel či pořádání oslav.

Ve společných prostorách se dále nachází lyžárna. K ubytovacímu zařízení náleží 6x parkovací místo.

Novostavba je moderně konstruovaná a svojí dispozicí a vnitřním vybavením odpovídá současným trendům. 

Okolí apartmánů je velice klidné. Z okna nebo zahrady lze sledovat místní faunu a flóru. Přesto je z ubytovacího zařízení velmi dobrá dostupnost ke všem službám v obci (lyžařská vlek 150m, 4x restaurace do 400m, les 250m).

POKOJ 1 a 2

POKOJ LUXURY

1np bublava.jpg
podkroví_bublava.jpg

ROOMS

We offer two "mirror" identical apartments, which are furnished in a modern style. Each apartment has a capacity of four beds, has its own bathroom and toilet. The kitchen and dining room are common to both apartments. In each of the living rooms there is a leather sofa and armchairs, from where you can watch TV with Czech and German programs. For more demanding viewers, we can offer watching movies via USB on TV. There is also a serving table with an electric kettle, free tea and coffee. From each apartment you can go directly to the garden through French windows. In the bedrooms you will find two double beds, with the possibility of an extra bed. Blankets are provided for added comfort. Bed linen is a matter of course. There is a sufficient amount of storage space in the accommodation area. Toilets, the toilets are separate from the bathrooms. The bathrooms come with towels, soap, shampoo and ionic hairdryer. The bathrooms are equipped with a shower. The floor has a very pleasant underfloor heating. For food preparation we offer a fully equipped shared kitchen with dining area. The dining room can be used as a common room. The kitchen offers a convection oven, ceramic hob, microwave and fridge-freezer. All dishes are designed for eight or more people and you will find everything you need to prepare full meals or celebrations. There is also a ski storage room in the common areas. The accommodation facility has 6 parking spaces. The new building is modernly designed and with its layout and interior equipment corresponds to current trends. The surroundings of the apartments are very quiet. You can watch the local fauna and flora from the window or the garden. Nevertheless, the accommodation facility has very good access to all services in the village (ski lift 150m, 4 restaurants up to 400m, forest 250m).

bottom of page